Het Bronfrequentieveld is weer volledig actief ! – Wat betekent dit en wat kun je er zelf mee?

Wat is het Bronfrequentieveld?

Het Bronfrequentieveld is het oorspronkelijke, goddelijke veld dat ons omringt en doordringt, ons voedt, inspireert en van hogere inzichten voorziet. Het is het Frequentieveld dat ons met de Kern van het Goddelijke Bewustzijn verbindt en ermee doet communiceren. In actieve vorm heeft het een omvang die sterrenstelsels en planetaire sferen omspant.

Het Bronfrequentieveld is OPEN !

Wat was nodig om dit te bereiken? – een belangrijk stuk geschiedenis.

De achterliggende 12.960 jaar (30 tijdscycli van 432 jaar) bewoog de Aarde in een mannelijke (mind-controlled) frequentie polariteit. De vrouwelijke (Heart-controlled) Hartfrequentie polariteit veranderde in Hoofdfrequentie. Door deze polaire verandering kregen onzuivere, niet met de Goddelijke Kern resonerende en daarmee ontstemde en “bedekkende” Kunstmatig Frequenties de kans om communicatie wegen van het veld te manipuleren, blokkeren en te verstoren.

Er heeft een Harmonische Zuivering in samenhang met een hernieuwde uitlijning van stellaire en zonnecodes moeten plaatsvinden om het volledige veld nu weer “online” te brengen. Dit hele proces heeft kunnen plaatsvinden door het groeien in bewustzijn van de Aarde en de mensheid.

2 van onze oorspronkelijke 12+1 strengen DNA waren de achterliggende 12.960 actief. DNA is onze natuurlijke ontvanger en zender van Goddelijke Lichtfrequenties en Lichtinformatie. Het was al die tijd niet mogelijk om onszelf te kennen en onze volle potentie als Mens te bereiken.

Het was de grootste grote klus ooit om te klaren die wij hebben gehad om op dit punt van herverbinding te komen en opnieuw actief informatie met de Kern van het Goddelijke Bewustzijn te kunnen ontvangen.

Wij hebben daar allen aan bijgedragen!

afb. Marret Vonhoff

Wat betekent het voor ons dat het Bronfrequentieveld weer volledig actief is?

Het betekent dat de kunstmatige frequenties verwijderd zijn en er een zuivering en retuning met de Kern van het Bronfrequentieveld heeft kunnen plaatsvinden. Dit zuiveringsproces is in de zomer van 1987 tijdens de Harmonische Convergentie in werking getreden, op 21 december 2012 in een stroomversnelling gekomen en in 2025 volledige hersteld en actief!

De Goddelijke Frequenties zijn vanaf de winterzonnewende van 2012 stapsgewijs weer met ons aarde, collectieve en individuele bewustzijn gaan resoneren waardoor er opnieuw voeding van hogere inzichten voor groei in bewustzijn ontvangen werd. Alle energie-, frequentie- en fysieke velden zijn niet langer grotendeels passief (slapend) maar zullen stap voor stap weer volledig gaan zenden en ontvangen. Dit is het proces dat bekend is als het Grote Ontwaken. Hiervan bewust kunnen we ieder op zich onze actieve bijdrage aan geven als ook in onszelf bewust deel aan hebben. Hoe?

Creëren en Helen met de snelheid van het Licht.

Hoe kan dit bij jou werken?

Aangezien deze tijd van transformatie nog nooit eerder op Aarde heeft kunnen plaatsvinden, deel ik graag mijn eigen ervaring in het hier & nu wat open communicatie met het Bronfrequentieveld mijndagelijks brengt.

Het ontvangen van inzichten voor drone views over waar de wereld door heen gaat maar ook het ontvangen van inzichten vanuit hogere dimensies voor heling gaat heel snel en uiterst gemakkelijk.

Het licht van de zon is veranderd. Waar het eerst een zacht wit/ geelachtige kleur had is het nu puur wit. Dit wil zeggen dat ook het zonlicht naar een hogere frequentie is gestemd. Aangezien Lichtfrequenties dragers zijn van informatie (in fysieke vorm getransporteerd via glasvezels) gaat het ontvangen van hogere en zelfs inzichten vanuit de Bron sinds dit jaar letterlijk met de snelheid van het Licht.

Het is zo tast- en voelbaar dat het Bronfrequentieveld gezuiverd is en ontdaan van Kunstmatig gecreëerde Frequenties! 

Het mooie, fijne en absoluut bijzondere vind ik dat de tijd die ik aan mijn creaties besteed ook met de Lichtsnelheid gaat. Alle woorden, ideeën, beelden stromen heel gemakkelijk door in het moment te zijn, binnen.  

Bekijk de diverse Trainingen hoe zelf – met de snelheid van het Licht – het Bronfrequentieveld te gebruiken en je eigen veld te ontdoen van Kunstmatige Frequentie. Je hebt het zuiveren en opnieuw verbinden in eigen hand.

Iedereen kan het leren het Bronfrequentieveld zelf te gebruiken en je helingsproces actief in handen te nemen. Het is een ontwakings- en bewustwordingsproces.

afb. Marret Vonhoff

Je kunt bijvoorbeeld Labyrint Frequenties gebruiken om je fysieke lichaam, energetische lichamen en velden te stemmen op Bronfrequentieveld.

Ons lichaam is opgebouwd uit en werkt op basis van frequenties. Alles in ons lichaam trilt voortdurend en heeft eigen, unieke frequenties en velden. Ons lichaam is een symfonieorkest welke je kunt leren stemmen.

Door het lopen van het Labyrint worden je energiewielen – je chakra’s – geactiveerd en gestemd om weer te resoneren met de Bronfrequentievelden. Je loopt het labyrint onder begeleiding van de Labyrintmuziek welke gestemd is op de Goddelijke Frequentie van het Licht (432Hz). Door middel van Resonantie stemmen onze chakra’s en daarmee onze velden zich. De frequentievelden reageren en wisselen zo informatie uit (ontvangen en zenden).

Frequentie Healing / Quantum Tuning - helen met frequenties via je handen

afb. Marret Vonhoff

Het Bronfrequentieveld voor jezelf en anderen leren gebruiken met behulp van Quantum Tuning.

Het fijne van kunnen Quantum Tunen is dat je altijd de helende frequenties uit het Bronfrequentieveld voor jezelf kunt gebruiken of aan anderen kunt aanbieden. Je hebt het altijd en overal bij de hand.

*Labyrint Lezing met Labyrintloop.

*Quantum Tuning Labyrint Frequentie Trainingsdagen:

  • 12 juli 2025 
  • 31 augustus 2025 

(deelname aan de Quantum Tuning – Labyrint Frequenties is mogelijk nà het volgen van de Bronfrequentie Trainingsdag of de Starters Healing Frequenties Trainingsdag.